Wykonaliśmy projekt strony internetowej typu onepage, wraz z grafiką i logiem.

Realizacja drukarni

Logo zostało zaprojektowane nieszablonowo. Głównym założeniem przy projekcie loga było przekazanie informacji, że drukarnia znajduje się w Warszawie.
Animacje użyte na stronie są stonowane. Główna animacja preloader działa do momentu wczytania się filmu w tle. Przenikające kolory tła preloadera mają za zadanie pokazać główne składowe kolorów CMYK, co powtarza się w logach innych drukarni.

opengraph

Projekt loga drukarni oraz idea animacji preloader javascript strony internetowej

Strona www wykonana jest w kolorystyce odcieni niebieskiego na życzenie klienta. Najważniejszym elementem strony jest przycisk infolinia, po którego kliknięciu numer kopiowany jest do schowka przeglądarki.
Po kliknięciu przycisku na urządzeniu mobilnym możemy od razu zadzwonić, natomiast po kliknięciu przycisku na urządzeniach bez ekranu dotykowego numer telefonu skopiowany zostanie do schowka czego proces widać na wideo umieszczonym na wstępie tego artykułu.
Efekt zastosowany przy animacji loga ma przypominać proces druku. Identyczny efekt zastosowano na przycisku infolinia, widoczny poniżej gradient przesuwa się.

logo info

Idea animacji svg przycisku i loga z strony www

Wbudowana mapa kolorystycznie komponuje się z resztą sekcji kontaktowej. Natomiast dla poprawienia wyników wyszukiwania dodano dokładne informacje o lokalizacji.

mapa 1
Widok sekcji kontaktowej witryny

Style witryny zostały zakodowane w SCSS natomiast skrypty w większości to autorskie rozwiązania w połączeniu z dodatkowymi bibliotekami jQuery / JavaScript. Chcę również podziękować autorom filmu w tle oraz zdjęcia w tle sekcji oferta, ponieważ są one na licencji Free to Use. Poniżej widok sekcji oferta.

oferta
Widok sekcji oferta strony internetowej

Z powodu zainteresowania wpisem zachęcam czytelników do komentowania użytych na witrynie efektów, skryptów, zagadnień pozycjonowania witryny, serwera, certyfikatu SSL lub dowolny inny temat a poruszę go w kolejnych wpisach.
Zastanawiacie się czemu kilka domen? Zapytajcie 😉